gru 31, 2020

Podsumowanie 2020r.

Koniec roku to idealny czas na podsumowanie, a także wyznaczenie nowych celów na kolejny.

Mimo sytuacji związanej z COVID 19, możemy stwierdzić, że był to dobry czas.

Rodzina SunLife się powiększyła!

Obecnie dysponujemy czterema ekipami montażowymi, które sami wyszkoliliśmy. Solidni instalatorzy, z uprawnieniami i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, realizują montaże zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta. Nasz Koordynator ds. montaży oraz rozwiązań technicznych czuwa nad ekipami, aby zapewnić odpowiednią logistykę, dotrzymanie terminów oraz zakresu umówionych prac.

Ponadto powiększyło się nasze biuro, do którego dołączyły dwie zdeterminowane do pracy dziewczyny, a także wcześniej wspomniany koordynator! Pragniemy, aby wszystkie sprawy związane z instalacją zostały dopięte na ostatni guzik. Dlatego, aby Twoja instalacja pracowała jak najlepiej potrzebne jest odpowiednie zaplecze! Nie widać go na pierwszy rzut oka, a to właśnie ono nad wszystkim czuwa.

W naszych szeregach mamy 10 profesjonalnych handlowców, którzy z chęcią umówią się z Tobą na spotkanie i porozmawiają o fotowoltaice. Każdy z nich posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewny, że masz do czynienia z fachowcem.

A co udało nam się dokonać?

Postawiliśmy instalacje na ok 400 dachach, z łączną liczbą modułów około 8000 ! To znaczy, że nasze instalacje to łącznie prawie 3000 kWp.

Posadziliśmy ponad 74 000 wirtualnych drzew!

Nasze instalacje zredukowały emisję CO2 o 14 000 000 kg!

A jakie mamy plany na 2021r.? Nie osiadamy na laurach.

Naszym celem jest zamotowanie minimum 3 000 kWp!

Rozbudowanie działu handlowego o kolejnych 4-5 Przedstawicieli ds. rozwoju rynku.

Ponadto planujemy wyszkolić kolejne 3-4 ekipy montażowe oraz rozbudować nasze biuro wzmacniając kompetencje kierownicze naszej kadry.

W Nowym Roku pragniemy kontynuować wypracowane dobre praktyki a także ciągle się udoskonalać, tak abyś był zadowolony ze współpracy z nami.

To co robimy to nie tylko nasza praca- to pasja, którą chcemy dzielić się z Tobą.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Nasza oferta, to projekty skierowane do różnych grup. Skontaktuj się po wycenę jeśli szukasz rozwiązańktóre wpłyną na obniżenie rachunków za prąd i wpłyną na poprawę efektywności cieplnej w Twoim domu.

otrzymaj wycenę

Zobacz również