mar 19, 2020

Spotkaj się z nami on-line

Wykorzystaj swój wolny czas i zainwestuj go w spotkanie on-line. Porozmawiaj z naszym doradcą na temat instalacji fotowoltaicznej!

Jak wygląda wideokonferencja on-line?

Jest całkiem podobna do spotkania, które odbyłoby się w Twoim domu. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu na dowolnym sprzęcie elektronicznym (laptop, telefon) oraz chwila czasu między serialem, gotowaniem a sprzątaniem. 🙂 Przygotuj kawę, usiądź wygodnie i do dzieła!

Jak to zrobimy?

Wyślemy Ci link do darmowej i całkowicie bezpiecznej aplikacji, dzięki której nasz doradca udostępni Ci widok swojego ekranu. Przedstawi Ci naszą prezentację, oraz dokładnie opisze krok po kroku, jak działa instalacja fotowoltaiczna. Opowie Ci również o opłacalności tej inwestycji, oraz na czym polega system opustów i umorzeń.

Dzięki poznaniu Twoich indywidualnych potrzeb, związanych między innymi z poprzednimi rachunkami za prąd, fachowiec dobierze moc instalacji, która całkowicie pokryje zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego w energię elektryczną.

O nic nie musisz się martwić, zadbaliśmy o to, by każdy kolejny etap, był całkowicie bezpieczny oraz legalny.

Kliknij w formularz poniżej, zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy i wspólnie umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania on-line.

https://sunlifefotowoltaika.pl/formularz/

Wolisz tradycyjne spotkanie?

Niektórzy z Was z różnych względów wolą spotkanie w cztery oczy. Rozumiemy to, mimo, że uważamy, że na chwilę obecną rozwiązanie wideokonferencji jest najbezpieczniejszą formą kontaktu, postanowiliśmy nie rezygnować ze spotkań w Waszych domach.

Troszczymy się o to, by nasi doradcy oraz ich klienci byli bezpieczni, dlatego dbają o każdorazową dezynfekcję rąk oraz samochodów. Także tym razem nie pogniewaj się, jak nie przywitają się z Tobą poprzez uścisk dłoni oraz będą prosić o miejsce na drugim końcu długiego stołu :-).

Pamiętaj!

To wszystko stworzyliśmy dla Ciebie oraz w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Nasza oferta, to projekty skierowane do różnych grup. Skontaktuj się po wycenę jeśli szukasz rozwiązańktóre wpłyną na obniżenie rachunków za prąd i wpłyną na poprawę efektywności cieplnej w Twoim domu.

otrzymaj wycenę

Zobacz również

Fotowoltaika na spółdzielni mieszkaniowej?

. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak można znacząco obniżyć koszty związane z dostawą energii elektrycznej do naszych mieszkań i jednocześnie dbać o naszą planetę? Odpowiedzią na to pytanie jest technologia fotowoltaiczna! Co to jest fotowoltaika i …

Czytaj dalej

Korzyści wynikające z pompy ciepła

. Pompa ciepła to nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które oferuje wiele zalet i korzyści. Oto niektóre z głównych zalet wynikających z korzystania z pompy ciepła: Oszczędności na kosztach energii: Pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną z otoczenia (…

Czytaj dalej

Fotowoltaika dla budynków publicznych

Zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej widoczne, konieczne jest, abyśmy poszukali zrównoważonych i ekologicznych źródeł energii. Energia słoneczna, jako jedno z najobfitszych źródeł energii odnawialnej, zdobywa coraz większe znaczenie. Fotowoltaika, …

Czytaj dalej