mar 19, 2020

Spotkaj się z nami on-line

Wykorzystaj swój wolny czas i zainwestuj go w spotkanie on-line. Porozmawiaj z naszym doradcą na temat instalacji fotowoltaicznej!

Jak wygląda wideokonferencja on-line?

Jest całkiem podobna do spotkania, które odbyłoby się w Twoim domu. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu na dowolnym sprzęcie elektronicznym (laptop, telefon) oraz chwila czasu między serialem, gotowaniem a sprzątaniem. 🙂 Przygotuj kawę, usiądź wygodnie i do dzieła!

Jak to zrobimy?

Wyślemy Ci link do darmowej i całkowicie bezpiecznej aplikacji, dzięki której nasz doradca udostępni Ci widok swojego ekranu. Przedstawi Ci naszą prezentację, oraz dokładnie opisze krok po kroku, jak działa instalacja fotowoltaiczna. Opowie Ci również o opłacalności tej inwestycji, oraz na czym polega system opustów i umorzeń.

Dzięki poznaniu Twoich indywidualnych potrzeb, związanych między innymi z poprzednimi rachunkami za prąd, fachowiec dobierze moc instalacji, która całkowicie pokryje zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa domowego w energię elektryczną.

O nic nie musisz się martwić, zadbaliśmy o to, by każdy kolejny etap, był całkowicie bezpieczny oraz legalny.

Kliknij w formularz poniżej, zostaw kontakt do siebie – oddzwonimy i wspólnie umówimy dogodny dla Ciebie termin spotkania on-line.

https://sunlifefotowoltaika.pl/formularz/

Wolisz tradycyjne spotkanie?

Niektórzy z Was z różnych względów wolą spotkanie w cztery oczy. Rozumiemy to, mimo, że uważamy, że na chwilę obecną rozwiązanie wideokonferencji jest najbezpieczniejszą formą kontaktu, postanowiliśmy nie rezygnować ze spotkań w Waszych domach.

Troszczymy się o to, by nasi doradcy oraz ich klienci byli bezpieczni, dlatego dbają o każdorazową dezynfekcję rąk oraz samochodów. Także tym razem nie pogniewaj się, jak nie przywitają się z Tobą poprzez uścisk dłoni oraz będą prosić o miejsce na drugim końcu długiego stołu :-).

Pamiętaj!

To wszystko stworzyliśmy dla Ciebie oraz w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Nasza oferta, to projekty skierowane do różnych grup. Skontaktuj się po wycenę jeśli szukasz rozwiązańktóre wpłyną na obniżenie rachunków za prąd i wpłyną na poprawę efektywności cieplnej w Twoim domu.

otrzymaj wycenę

Zobacz również

Co w przypadku wysokiego napięcia w sieci?

Fotowoltaika, czyli produkcja energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, stała się niezwykle popularna ze względu na swoją efektywność i przyjazność dla środowiska. Jednakże, podczas instalacji paneli fotowoltaicznych, ważne jest zrozumienie sposo…

Czytaj dalej