O nas

SunLife sp. z o.o. sp. k. to regionalna firma, która swoim działaniem skupia się na województwie opolskim oraz województwach ościennych. To co nas motywuje do działania to głównie czynienie naszego środowiska lepszym.

Gwarantujemy najwyższą jakość, eksperckie doradztwo, opiekę po montażu oraz wsparcie oparte o nasze 8-mio letnie doświadczenie w branży OZE. Naszym największym celem jest zadowolenie klienta, który posiadając już własną inwestycję od naszej firmy, może polecić nasze usługi rodzinie, czy sąsiadowi.Doświadczeni i pomocni


dlaczego my?

Jesteśmy liderem jeśli chodzi o ilość zamontowanych instalacji

Klasa premium
Oferujemy produkty i usługi premium zgodne z najwyższymi europejskimi standardami.
8 lat w branży
Doświadczenie poparte 8-letnią praktyką w branży OZE.
Wsparcie
Zapewniamy naszym klientom wsparcie także po realizacji inwestycji.
Pełna obsługa
Oferujemy kompleksową obsługę instalacji od doradztwa, przez dokumentację, pozwolenia, aż po wieloletnią gwarancję.

Pozytywne opinie naszych inwestorów potwierdzają, że to nie tylko praca a pasja, za którą stoi szereg zaangażowanych osób.

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. Dysponujemy czterema ekipami montażowymi, które sami wyszkoliliśmy. Solidni instalatorzy, z uprawnieniami i doświadczeniem realizują montaże zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta. W naszych szeregach mamy profesjonalnych przedstawicieli, z którymi umówić możesz się na bezpłatny audyt. Każdy z nich posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewny, że masz do czynienia z fachowcem. Po wstępnym wywiadzie oraz na podstawie Twoich dotychczasowych rachunków za prąd, dobiorą instalację do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego.

Dobierając instalację, zwracamy uwagę na jakość urządzeń i komfort użytkowania. Dbamy o relację z każdym naszym klientem, zarówno przy podpisywaniu dokumentów jak i po zamontowaniu instalacji oraz przyłączeniu do sieci. W trakcie całego procesu nad Twoją instalacją czuwa biuro, które pilnuje, aby wszystkie sprawy zostały dopięte na ostatni guzik. Współpracujemy również z rzeczoznawcą ds. ochrony przeciwpożarowej, z którym uzgadniamy projekty.

Dostajesz od nas cały komplet dokumentacji. Współpraca z naszą firmą nie kończy się w momencie ułożenia modułów na dachu czy podpięciu systemu do sieci – nie zostawimy Cię samego! Po podłączeniu instalacji systematycznie w aplikacji sprawdzamy sprawność instalacji wszystkich naszych klientów, byś mógł się cieszyć darmowym prądem produkowanym ze Słońca.


Firma SunLife sp. z o.o. spełniła wszystkie moje oczekiwania na każdym etapie realizacji zadania, począwszy od profesjonalnego i przestawienia oferty, poprzez nienaganną instalację jednostki roboczej, skończywszy na opiece przedstawiciela w trakcie przed i po montażu urządzeń. SunLife to trafiony wybór dostawcy sprzętu pozyskującego energię słoneczną. Firma godna polecenia!!!

Sebastian M. Dębska Kuźnia (oferteo)

Firma godna polecenia w 100%. Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy Panem Jakubem - przed podjęciem przez nas decyzji, w trakcie i po zakończeniu instalacji. Dziękujemy Panie Jakubie za podzielenie się z nami swoją bardzo bogatą wiedzą w temacie, jasność przekazywanych treści, terminowość, fachową pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności!!! Podziękowania również dla ekipy montażowej ,,Grześki"

Kasia Marszołek Opole

Jesteśmy bardzo zadowoleni z założonej instalacji. Firma rzetelna, godna polecenia! Przedstawiciel Pan Bogdan jak i ekipa profesjonalni. szybki i sprawny. Pełne wsparcie. Podejście do klienta super!!

Wojciech Olchowy Służejów

To nasza druga instalacja więc mam porównanie.
Firma naprawdę godna polecenia. Dlaczego?

  • firma z regionu nie jakaś ogólnopolska masówka
  • świetny kontakt
  •  kompetencja, możliwość doradzenia się
  •  prowadzenie tematu od początku do końca
  •  błyskawiczny montaż /fachowy

Instalacja działa od 4 miesięcy, nie ma żadnych awarii.
Inwestycja się spłaca ponieważ po 3 miesiącach zimowych jesteśmy już na plus

Pierwsza instalacja w porównaniu z tą to katastrofa.
Taka sama moc znamionowa a przez złe usytuowanie paneli spadek mocy -20% nie wspominając i innych detalach.

Pawel Larisch

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do sprawy. Podziękowania dla pana Jakuba oraz ekipy pana Łukasza za szybki i sprawny montaż.
Polecam fachowa i rzetelna firma .

Grażyna Misiewicz

Firma godna polecenia dbająca o klienta w razie jakich kolwiek pytań zawsze są pod telefonem i udzielą żetelnych informacji. Ekipa montażowa pana Grzesia super sprawna i sympatyczna ekipa znająca się na robocie

Andrzej Dwojak

Witam! Bardzo polecam firmę Sunlife sp.z o.o. z Opola. Współpraca przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Przedstawiciel firmy Pan Jakub Kostorz błyskawicznie zajął się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na jego pomoc. Pele profesjonalizm, fachowe doradztwo, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Polecam

Ewa Kwaśniak

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem firmy fotowoltaicznej to bez jakichkolwiek wątpliwości polecam SunLife z Opola, sama, zanim się zdecydowałam przejrzałam wiele ofert konkurencji i muszę powiedzieć, że wypadają bardzo konkurencyjnie. Do tego opieka i pełna dyspozycyjność, bardzo sympatycznego i znającego się na swojej pracy,   przedstawiciela firmy Pana Jakuba i super ekipa montażowa! Czego chcieć więcej ? Ja się czuję w pełni usatysfakcjonowana, a produkcja energii idzie pełną parą

Ewa Kopczewska

Jak najbardziej polecam firmę SunLife!
Profesjonalna firma, bardzo szybki i
fachowy montaż,
dobry kontakt.
Nie wybrał bym już innej firmy.

Mirosław Rzadkowski

Z całego serca polecam, Pan Jakub Kostosz przeprowadził mnie przez cały proces zakładania fotowoltaiki, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ww handlowcem. Chciałbym jeszcze z tego miejsca wyróżnić pana Tracza, który wspierał w kwestiach technicznych pana Jakuba i wspólnie odpowiadali na moje najbardziej dociekliwe pytania.

Michał Woźny

Firma godna polecenia to trochę mało powiedziane, profesjonalizm, mam instalację ponad dwa lata i nie ma najmniejszych problemów, instalacja produkuje energię elektryczną super, doradztwo super, uprzejmość super, tam pracują ludzie którzy naprawdę znają się na robocie.

Bronisław Żmuda

Polecam Firmę SunLife,profesjonalna obsługa Pana Jakuba oraz Panie z biura odnośnie wniosku Mój Prąd.Ekipa monterska-pelen profesjonalizm.Wszystko sprawnie działa bez problemowo.Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę SunLife.Pozdrawiamy

Damian Soppa

Polecam firmę jak najbardziej instalacja PV zrealizowana beż zastrzeżeń, mila i profesjonalna obsługa firma polecona przez znajomych.

Łukasz Sroka

ponad 1000

Zamontowanych instalacji

10000

Zredukowanych to CO2

400000

Zasadzonych wirtualnych drzew

5000000

Złotych zaoszczędzonych przez inwestorów


Telewizja, radio, prasa

Zobacz co o nas mówią. Prezentujemy wzmianki prasowe i radiowe, wywiady udzielane w mediach i programy telewizyjne, w których mieliśmy okazję się pojawić.

24Opole

TVP Opole

Opolskie o poranku