Realizacje

Żłobizna

Opole

Zubrzyce

Błażejowice Dolne

Opole

Jędrychowice

Żerdziny

Swoboda

Komorowice

Bliszczyce

Wojszyn

Opole

Dzierżysław

Nakło

Dębska Kuźnia

Opole

Opole

Kąty Wrocławskie

Górki

Lipki

Opole

Kotórz Mały

Zawada

Kałków

Lekartów

Opole

Kolnowice

Kędzierzyn-Koźle

Racibórz

Trzebiszewo

Opole

Opole

Osiny

Sławików

Opole

Opole

Opole

Gogolin

Łosiów

Żórawina

Namysłów

Górki

Skomlin

Grodziec

Nysa

Żywocice

Raków

Mechnice

Opole

Górki

Kotórz Mały

Opole

Drogoszowice

Nakło Śląskie

Kałków

Tąpadła

Opole

Lubotyń

Dębska Kuźnia

Dylaki

Prószków

Janinów

Opatów

Opole

Biała Nyska

Chrząstowice

Kujakowice Górne

Dzietrzkowice

Chrząstowice

Boboluszki

Tarnowskie Góry

Opole

Stare Koźle

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Nasza oferta, to projekty skierowane do różnych grup. Skontaktuj się po wycenę jeśli szukasz rozwiązańktóre wpłyną na obniżenie rachunków za prąd i wpłyną na poprawę efektywności cieplnej w Twoim domu.

otrzymaj wycenę

Firma SunLife sp. z o.o. spełniła wszystkie moje oczekiwania na każdym etapie realizacji zadania, począwszy od profesjonalnego i przestawienia oferty, poprzez nienaganną instalację jednostki roboczej, skończywszy na opiece przedstawiciela w trakcie przed i po montażu urządzeń. SunLife to trafiony wybór dostawcy sprzętu pozyskującego energię słoneczną. Firma godna polecenia!!!

Sebastian M. Dębska Kuźnia (oferteo)

Firma godna polecenia w 100%. Pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy Panem Jakubem - przed podjęciem przez nas decyzji, w trakcie i po zakończeniu instalacji. Dziękujemy Panie Jakubie za podzielenie się z nami swoją bardzo bogatą wiedzą w temacie, jasność przekazywanych treści, terminowość, fachową pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności!!! Podziękowania również dla ekipy montażowej ,,Grześki"

Kasia Marszołek Opole

Jesteśmy bardzo zadowoleni z założonej instalacji. Firma rzetelna, godna polecenia! Przedstawiciel Pan Bogdan jak i ekipa profesjonalni. szybki i sprawny. Pełne wsparcie. Podejście do klienta super!!

Wojciech Olchowy Służejów

To nasza druga instalacja więc mam porównanie.
Firma naprawdę godna polecenia. Dlaczego?

  • firma z regionu nie jakaś ogólnopolska masówka
  • świetny kontakt
  •  kompetencja, możliwość doradzenia się
  •  prowadzenie tematu od początku do końca
  •  błyskawiczny montaż /fachowy

Instalacja działa od 4 miesięcy, nie ma żadnych awarii.
Inwestycja się spłaca ponieważ po 3 miesiącach zimowych jesteśmy już na plus

Pierwsza instalacja w porównaniu z tą to katastrofa.
Taka sama moc znamionowa a przez złe usytuowanie paneli spadek mocy -20% nie wspominając i innych detalach.

Pawel Larisch

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do sprawy. Podziękowania dla pana Jakuba oraz ekipy pana Łukasza za szybki i sprawny montaż.
Polecam fachowa i rzetelna firma .

Grażyna Misiewicz

Firma godna polecenia dbająca o klienta w razie jakich kolwiek pytań zawsze są pod telefonem i udzielą żetelnych informacji. Ekipa montażowa pana Grzesia super sprawna i sympatyczna ekipa znająca się na robocie

Andrzej Dwojak

Witam! Bardzo polecam firmę Sunlife sp.z o.o. z Opola. Współpraca przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Przedstawiciel firmy Pan Jakub Kostorz błyskawicznie zajął się moją sprawą i do samego końca mogłam liczyć na jego pomoc. Pele profesjonalizm, fachowe doradztwo, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja. Polecam

Ewa Kwaśniak

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem firmy fotowoltaicznej to bez jakichkolwiek wątpliwości polecam SunLife z Opola, sama, zanim się zdecydowałam przejrzałam wiele ofert konkurencji i muszę powiedzieć, że wypadają bardzo konkurencyjnie. Do tego opieka i pełna dyspozycyjność, bardzo sympatycznego i znającego się na swojej pracy,   przedstawiciela firmy Pana Jakuba i super ekipa montażowa! Czego chcieć więcej ? Ja się czuję w pełni usatysfakcjonowana, a produkcja energii idzie pełną parą

Ewa Kopczewska

Jak najbardziej polecam firmę SunLife!
Profesjonalna firma, bardzo szybki i
fachowy montaż,
dobry kontakt.
Nie wybrał bym już innej firmy.

Mirosław Rzadkowski

Z całego serca polecam, Pan Jakub Kostosz przeprowadził mnie przez cały proces zakładania fotowoltaiki, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ww handlowcem. Chciałbym jeszcze z tego miejsca wyróżnić pana Tracza, który wspierał w kwestiach technicznych pana Jakuba i wspólnie odpowiadali na moje najbardziej dociekliwe pytania.

Michał Woźny

Firma godna polecenia to trochę mało powiedziane, profesjonalizm, mam instalację ponad dwa lata i nie ma najmniejszych problemów, instalacja produkuje energię elektryczną super, doradztwo super, uprzejmość super, tam pracują ludzie którzy naprawdę znają się na robocie.

Bronisław Żmuda

Polecam Firmę SunLife,profesjonalna obsługa Pana Jakuba oraz Panie z biura odnośnie wniosku Mój Prąd.Ekipa monterska-pelen profesjonalizm.Wszystko sprawnie działa bez problemowo.Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę SunLife.Pozdrawiamy

Damian Soppa

Polecam firmę jak najbardziej instalacja PV zrealizowana beż zastrzeżeń, mila i profesjonalna obsługa firma polecona przez znajomych.